کد شما در این بخش

نگاهی به برند وردپرس

نگاهی به برند وردپرس

وردپرس WordPress یک محصول کاملا مجازی است. محبوبترین نرم افزار سیسم مدیریت محتوا CMS در جهان است. طراحی نیمی از وب سایت ها با این نرم افزار است. این نرم افزارا با هدف ساختن وب بهتر در سال ۲۰۰۳ شروع به کار کرد.

پروژه Open Source  وردپرس در طول زمان با نیازهای مشتریان و پیشرفت تکنولوژی تکامل پیشرونده ای داشته است . توسعه دهندگان ماهر و مشتاق، طراحان، دانشمندان، وبلاگ نویسان و غیره در تکامل آن سهیم بوده اند. هرکسی فرصت ایجاد و به اشتراک گذاری داستان ها و عقاید شخصی را دارد.

جوهره برند وردپرس WordPress

نوآوری، راحتی و سرعت، جوهره برند است. کاربر باید در کمتر از ۵ دقیقه وب سایت را راه اندازی و کاربردی کند. سادگی و راحتی استفاده از WordPress با حداقل دانش فنی از شاخصه های برند است. متخصصین برند سخت تلاش می کنند تا نرم افزاری به روز با پیکر بندی عالی و تنظیمات آسان ارائه دهند.

ارزش پیشنهادی برند وردپرس WordPress

خلق محتوا بدون نگرانی، ارزش پیشنهادی برند است.

توسعه دهندگان وردپرس به جای کاربران تصمیم می گیرند. آنها گزینه های فنی را به حداقل می رسانند تا کاربر با آسودگی خلق محتوا کند. طراحان و توسعه دهندگان WordPress با طراحی هوشمندانه تحمیل وزن انتخاب های فنی را از دوش مشتریان برداشته اند. .  افرادی که تجربه فناوری محدودی دارند می‌توانند از آن استفاده کنند، و افرادی که دانش بیشتری دارند، می‌توانند آن را به روش‌های قابل توجهی سفارشی کنند.

وعده برند وردپرس WordPress

برند به کاربران وعده می دهد که هر نسخه باید راحت تر و لذت بخش تر از نسخه قبلی باشد. اگر باور ندارید، کافی است نگاهی به چند نسخه قدیمی وردپرس بیندازید!.

ماموریت برند وردپرس WordPress

 • آزادی اجرای برنامه برای هر هدفی
 • آزادی مطالعه نحوه عملکرد برنامه و تغییر آن برای انجام آن چیزی که می خواهید.
 • آزادی برای توزیع مجدد
 • آزادی توزیع کپی از نسخه های اصلاح شده خود به دیگران.

استراتژی بازاریابی  برند وردپرس WordPress

طراحی برای اکثریت 

جامعه هدف وردپرس نویسندگانی هستند که  ذهنی غیر فنی دارند. آن‌ها نمی‌دانند AJAX چیست و برایشان مهم نیست که از کدام نسخه PHP استفاده می‌کنند. کاربران می خواهند به سادگی و بدون وقفه بنویسند. از این رو استراتژی بازاریابی برند فراهم کردن نرم افزرای ساده و آسان و کاربردی است

تلاش برای سادگی

قاعده کلی این است، استفاده از نسخه جدید وردپرس نسبت به نسخه قبلی اسان تر باشد. هر نسخه جدید باید ویژگی هایی را ارائه دهد که ۸۰٪ یا بیشتر از کاربران نهایی استقبال کنند.

در تمام نسخه های جدید تغییرات مهمی برای بهبود سهولت استفاده و در نهایت ساده‌تر کردن همه چیز انجام شده است.

تعامل مستمر با کاربران

 با ایجاد انجمن های آنلاین تمام وقت با کاربران در تعامل هستند. نظرات را گوش می دهند ،بررسی می کنند  و نیازها را برطرف می کنند. این ارتباط و تعامل تعادل بهتری در درک نیاز کاربران می دهد و در نهایت به برند امکان می دهد برای همه افرادی که در حال پیشرفت هستند تصمیمات بهتری بگیرد.

دلایل محبوبیت برند وردپرس WordPress

وردپرس محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا (CMS) ناجی زندگی بسیاری از مشاغل در سراسر جهان بوده است .جای تعجب نیست. استفاده از وردپرس آسان است، ویژگی های زیادی برای میزبانی وب سایت ها و مدیریت محتوا دارد و بسیار قابل تنظیم است.

در ادامه ۱۲ استدلال برای اینکه چرا باید وردپرس را برای CMS بعدی خود انتخاب کنید، آورده شده است.

 • هسته مرکزی این نرم افزار متن باز است.

یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) رایگان و منبع باز است که بر اساس PHP و MySQL است. وردپرس بر روی یک وب سرور نصب شده است که می تواند بخشی از یک سرویس میزبانی اینترنتی یا میزبان شبکه به تنهایی باشد.

 • این پرکاربردترین CMS در سراسر جهان است.

بیش از یک چهارم وب سایت های جهان با وردپرس طراحی شده اند. در بین مشاغل کوچک، وبلاگ نویسان و افرادی که می خواهند راهی آسان برای ایجاد و مدیریت یک وب سایت داشته باشند، محبوب است.

 • برای همه پروژه ها مناسب است

وردپرس یک پلتفرم بسیار متنوع است که می تواند برای پروژه های مختلف استفاده شود. چه به دنبال ایجاد یک وبلاگ ساده یا یک وب سایت پیچیده باشید، وردپرس یک انتخاب عالی است.

 • یادگیری استفاده از آن آسان است.

اگر به دنبال ایجاد یک وب سایت یا وبلاگ هستید، وردپرس یک گزینه عالی است. استفاده از آن آسان است و دارای ویژگی های زیادی است که سایت شما را عالی جلوه می دهد. می توانید آموزش های زیادی را به صورت آنلاین پیدا کنید تا به شما در شروع کار کمک کند. هنگامی که اصول اولیه را یاد گرفتید، می توانید وب سایتی ایجاد کنید که حرفه ای به نظر می رسد و به راحتی به روز می شود.

 • جامعه حرفه ای و متخصص بزرگی درسراسر جهان دارد

جامعه وردپرس بزرگ و استقبال کننده است و کاربرانی از سراسر جهان در آن حضور دارند. انجمن ها و وب سایت هایی برای وردپرس اختصاص داده شده است و کاربران می توانند از سایر کاربران کمک و پشتیبانی پیدا کنند. انجمن همچنین به طور فعال در حال توسعه و بهبود وردپرس است و ویژگی‌ها و به‌روزرسانی‌های جدید مرتباً منتشر می‌شود.

وردپرس طراحی سایت
 • شما می توانید وب سایت خود را با وردپرس مقیاس بندی کنید

وردپرس بدون توجه به اینکه وب سایت شما چقدر بزرگ یا کوچک باشد می تواند آن را مدیریت کند. با وردپرس، می توانید به سرعت وب سایت خود را برای گنجاندن ترافیک و محتوای بیشتر گسترش دهید. اگر چند صفحه جدید اضافه کنید یا سایت خود را برای گنجاندن یک وبلاگ یا فروشگاه تجارت الکترونیک گسترش دهید، وردپرس می تواند از عهده آن برآید. و اگر به هر دلیلی نیاز دارید که وب سایت خود را کوچک کنید، وردپرس انجام این کار را نیز آسان می کند.

 • شما با تم ها و پلاگین ها کنترل کاملی بر وب سایت خود دارید

هنگامی که از تم ها و افزونه ها استفاده می کنید کنترل کاملی بر وب سایت خود دارید. شما می توانید ظاهر سایت خود را با تم ها تغییر دهید و با افزونه ها قابلیت اضافه کنید. هزاران تم و افزونه در دسترس هستند، بنابراین می توانید سایت خود را مطابق با نیازهای خود سفارشی کنید. به‌علاوه، اگر از نحوه عملکرد یک تم یا افزونه خوشتان نمی‌آید، همیشه می‌توانید به دیگری تغییر دهید.

 • سایت های وردپرسی برای به روز رسانی ساده هستند

سایت های وردپرسی به دلایل مختلفی برای به روز رسانی ساده هستند.

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) است. هر کسی می تواند یک سایت وردپرس را بدون دانستن HTML یا سایر زبان های برنامه نویسی به روز کند.

سایت‌های وردپرسی شامل طرح‌بندی‌ها با عناصر گرافیکی متنوع است. این کار تغییر ظاهر سایت خود را بدون نیاز به کدنویسی آسان می کند.

اکثر قالب های وردپرس واکنش گرا هستند، به این معنی که به طور خودکار تنظیم می شوند تا در هر دستگاهی مانند رایانه رومیزی یا تلفن هوشمند، خوب به نظر برسند. به روز رسانی سایت وردپرس شما ساده است و می تواند توسط هر کسی بدون توجه به سطح مهارت فنی او انجام شود.

 • شما می توانید وب سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنید.
 • کلمات کلیدی خود را در سرتاسر وب سایت خود انتخاب کنید.
 • نقشه سایت ایجاد کنید و آن را به موتورهای جستجوی اصلی ارسال کنید.
 • محتوای با کیفیت مرتبط با کلمات کلیدی خود ایجاد کنید که مردم بخواهند بخوانند.
 • وب سایت خود را از طریق رسانه های اجتماعی و سایر کانال های آنلاین تبلیغ کنید.
 • رتبه بندی وب سایت خود را در موتورهای جستجو نظارت کنید

با رعایت این نکات وب سایت در موتورهای جستجو بیشتر دیده می شود و بازدیدکنندگان بیشتری جذب خواهد کرد.

 • WordPress در مورد امنیت جدی است.

وردپرس متعهد به امنیت است و چندین ویژگی و ابزار را برای کمک به کاربران در حفظ امنیت وب سایت خود ارائه می دهد. یکی از ویژگی های امنیتی ضروری وردپرس سیستم احراز هویت کاربر آن است. از نام کاربری و رمز عبور برای احراز هویت کاربران استفاده می کند. همچنین متعهد است به کاربران کمک کند تا وب سایت های خود را به روز نگه دارند. وردپرس به طور مرتب به روز رسانی های امنیتی را منتشر می کند تا به رفع هر گونه آسیب پذیری امنیتی که ممکن است در نرم افزار وجود داشته باشد کمک کند.

 • شما می توانید صاحب محتوای خود شوید.

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) است که به شما امکان می‌دهد یک وب‌سایت یا وبلاگ از ابتدا ایجاد کنید یا یک وب‌سایت موجود را بهبود بخشید. WordPress یک نرم افزار رایگان و متن باز تحت لیسانس GPL است.

 • بهترین پلتفرم وبلاگ نویسی موجود امروز است.

امروزه وردپرس بهترین پلتفرم وبلاگ نویسی است. اول اینکه بسیار کاربرپسند و استفاده از آن آسان است. شما هنوز هم می توانید به راحتی یک وبلاگ ایجاد و مدیریت کنید، حتی اگر از فن آوری آگاه نباشید. دوم، وردپرس بسیار قابل تنظیم است و باعث می شود وبلاگ شما هر طور که می خواهید به نظر برسد. سوم اینکه وردپرس رایگان و متن باز است، بنابراین می توانید بدون صرف هزینه شروع به کار کنید.

منبع: شهرام موبد

بیشتر بخوانید:

اشتباهات رایج در طراحی سایت با وردپرس

لینک کوتاه : https://seodon.ir/?p=102
کد شما در این بخش

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.